Kvar måndag fram til påmeldinga stengjer, vil me halde dykk oppdaterte med påmeldingsstatusen for kvart fylke.!

Det fylket som har den høgaste prosentandelen av påmeldte i forhold til medlemstala i den aldersgruppa som kan delta på leiren, vil få ein premie.

(Hordaland er ikkje ein del av konkurransen, då det er arrangør fylket)

Foto: Lisa Jonetta

Tre veker har passert sidan påmeldinga til leiren opna, er det tid for å sjå på korleis påmeldingane fordeler seg per fylke.
Her kjem tal for kor mange som har meldt seg på frå kvar region:

Statusoppdatering
FylkesnamnEtter 1.vekaEtter 2.vekerEtter 3.vekerEtter 4.vekerEtter 5.vekerEndring
4H Agder30353940411
4H Akershus/Oslo38404041410
4H Buskerud38404749501
4H Finnmark15151616160
4H Hedmark11121317181
4H Hordaland9710711111313320
4H Møre og Romsdal38414445483
4H Nordland357770
4H Oppland23303031310
4H Rogaland37404244440
4H Sogn og Fjordane44464848491
4H Telemark777770
4H Troms112231
4H Trøndelag29363942442
4H Vestfold27303434351
4H Østfold39444546471
Totalt47752956458261432

 

Me er rett og slett begeistra over den ekstreme interessa.
Lat oss halde fram med denne entusiasmen og skapa ein minnerik og fantastisk oppleving for alle som deltek!

Har du enno ikkje meldt deg på? 
Fortvil ikkje, det kan du gjera her!