Du er her: 4H Norge // Østfold // Aktuelt // Aktuelt
Del/bokmerk
Plakettfest 10.11.2017

Plakettfest 10.11.2017

4H Østfold og Råde 4H har gleden av å invitere plakettmottakere m/ foreldre til plakettfest.

Sted:  Bøndenes Hus i Råde (Mosseveien 6, 1640 Råde)

Tid:   Fredag 10. november 2017 kl. 18:00


Høsten 2017 fullfører 47 ungdommer i Østfold sitt 4H-program. Plakettutdelingen vil markere avslutningen som ordinære 4H-medlemmer, og overgangen til 4H-alumner. 4H Østfold inviterer alle plakettmottakere og to foreldre/foresatte til å delta på denne høytidelige markeringen.

Festen vil inneholde middag, taler, underholdning, plakettutdeling og utdeling av minne til klubbrådgivere med fem, ti og 20 års innsats i lokal klubb. Antrekk for kvelden er bunad, dress eller annet pent antrekk.

Matservering gjør at vi må ha påmelding til plakettfesten senest fredag 27. november.
Påmelding via ”Min side” på 4h.no.
Husk å krysse av for om du skal ha med en eller to foreldre/foresatte som skal delta, og om du ønsker fellesbilde.

Det vil bli tatt fellesbilde av alle plakettmottakerne. Plakettbilde koster kroner 200,-.
Plakettfesten er gratis for plakettmottakeren, men koster kroner 300,- pr. forelder/foresatt. Faktura kommer på epost.

 Festen begynner kl. 19:00 (dvs. alle skal sitte til bords kl. 19), og avsluttes ca. 22:30. Vi ber om at plakettmottakere møter kl. 18:00 grunnet felles fotografering kl. 18:10 (alle plakettmottakere skal være med på dette, også selv om dere ikke ønsker å kjøpe bildet).
 

Evt. spørsmål stilles til Beate Johansen (beate.johansen@4h.no / 960 96 774).  

 

Hjertelig velkommen!

 

Dette er årets plakettmottakere i Østfold:

Fornavn Etternavn Klubb
Marius Galaas Buerødegård Aas 4H
Anne Sofie Holøs Haugom Aas 4H
Sander Garseg Askim 4H
Jon Sebastian Havstein Askim 4H
Anders Borger Olsen Askim 4H
Ingrid Dyrnes  Blåklokka 4H
Ragnhild Nilsen Blåklokka 4H
Emma Olafsrud Blåklokka 4H
Jane Helen Kaaen Fossegrimen 4H
Camilla Kjeve Fossegrimen 4H
Kristoffer Ring Sørensen Fossegrimen 4H
Josefine Marie Skarpodde Glimt-Hagen 4H
Marte Wennevold Glimt-Hagen 4H
Edvin Aarsland Heen 4H
Andreas K. Ertzaas Homstvedt 4H
Aleksander Sætherbakken Hansen Homstvedt 4H
Andreas Gulbrandsen Martinsen Homstvedt 4H
Henriette Lund Myhrvold Homstvedt 4H
Rebecca Brynildsen Idd 4H
Therese Torp Signebøen Idd 4H
Kristine Aarmo Ingedal 4H
Benjamin Vorland Andersrød Ingedal 4H
Helene Westlie Ingedal 4H
Elin Marie Wik Ingedal 4H
Pernille Østby Ingedal 4H
Randi Hjørnegård Kirkeng 4H
Ole Petter Lunde Kirkeng 4H
Oda Sigdestad Kirkeng 4H
Marta Emilie Storeheier Kirkeng 4H
Oda Mossik Bernhardsen Kolberg 4H
Anette Hornnæs Mauren 4H
Cecilie Hornnæs Hovde Mauren 4H
Harald Norvald Stabbetorp Mauren 4H
Tim Simensen Prestebakke 4H
Ragnhild Marie Gjersøe Eriksen Rokke 4H
Hedda Harboe  Rokke 4H
Christoffer Kolberg Rokke 4H
Martin Mjølnerød Rokke 4H
Kari Helene Halvorsrud Stjerna 4H
Malin Albrigtsen Svingen 4H
Elida Ravin Dahl Svingen 4H
Kirstine Larsdatter Garder Svingen 4H
Martine Helene Kollegård Svingen 4H
Gunne Martin Nygaard Svingen 4H
Tor Arne Skram Svingen 4H
Maylinn Svanøe Svingen 4H
Martin Jacobsen Torpedalen 4H