Du er her: 4H Norge // Sør-Trøndelag

Ansatte i 4H Sør-Trøndelag

Lene B Leira

Lene B Leira

Regionleder
Telefon: 96 09 67 72 Mobil: 41575212 Epost: lene.leira@4h.no
Regionleder Midt og Rådgiver Landbruk
Hilde Klavestad

Hilde Klavestad

Organisasjonsrådgiver
Mobil: 91184906 Epost: hilde.klavestad@4h.no
Johan Eggen

Johan Eggen

Organisasjonsrådgiver
Telefon: 91 12 27 11 Mobil: 91122711 Epost: johan.eggen@4h.no
Gunn Skjøstad Solberg

Gunn Skjøstad Solberg

Organisasjonsrådgiver
Telefon: 96 09 67 81 Mobil: 96096781 Epost: gunn.skjostad@4h.no

Styret i 4H Sør-Trøndelag

Malmfrid Ervik

Malmfrid Ervik

Leder i fylkesstyret
Telefon: 93401574 Mobil: 93401574 Epost: m.ervik@aglo.no
Ingrid Kristine Kjøsnes

Ingrid Kristine Kjøsnes

Nestleder i fylkesstyret
Mobil: 91519889 Epost: ingridk97@yahoo.no
Julie K Lundberg

Julie K Lundberg

Medlem i fylkesstyret
Mobil: 41364689 Epost: juliel@byasen4h.org
Eva Christin Lund

Eva Christin Lund

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 40347455 Epost: evachbolme@msn.com
Steinar Bach

Steinar Bach

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 74337321 Mobil: 99598620 Epost: steinar.bach@gmail.com
Trond Sandstad Sletvold

Trond Sandstad Sletvold

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 45683988 Mobil: 45683988 Epost: trond-ss@hotmail.com
Siri Hokstad

Siri Hokstad

Medlem i fylkesstyret
Telefon: 91153770 Mobil: 91153770 Epost: sirihokk@gmail.com
Iver Johannes Aune

Iver Johannes Aune

Varamedlem i fylkesstyret
Mobil: 40314015 Epost: iveraune@live.no
Hege Hyldmo Asphaug

Hege Hyldmo Asphaug

Varamedlem i fylkesstyret
Telefon: 99363590 Mobil: 99363590 Epost: hege.asphaug73@gmail.com
Vetle Bustad

Vetle Bustad

Varamedlem i fylkesstyret
Telefon: 93003089 Epost: vetle.bustad@gmail.com
Eva Dybwad Alstad

Eva Dybwad Alstad

Representant fra Fylkesmannen
Mobil: 48042877 Epost: fmsteal@fylkesmannen.no